• 1 Konfucije
  Tko ne zna, a ne zna da ne zna, opasan je - izbjegavajte ga! Tko ne zna, a zna da ne zna, dijete je - naučite ga! Tko zna, a ne zna da zna, spava - probudite ga! Tko zna i zna da zna, mudar je - slijedite ga!
 • 2 Pablo Picasso
  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.
 • 3 Anatole France
  Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne.
 • 4 Lucij Anej Seneka
  Ne učimo za školu nego za život
 • 5 Epoktet
  Priroda je čovjeku dala jedan jezik i dva uha da bi dvaput više slušao nego govorio
baner

Prijava

Vremenska prognoza

jextensions

TJEDAN MIRA U NAŠOJ ŠKOLI

Kao i svake godine, treći tjedan u mjesecu svibnju obilježava se u našoj školi na poseban način, kao Tjedan mira.

17. svibnja 2022.g. sa školskog dvorišta naši su učenici poslali poruku mira za Ukrajinu i cijeli svijet. Obučeni u plave i žute majice, zajedno sa svojim učiteljicama i nastavnicima,oblikovali su zastavu Ukrajine i zapjevali pjesmu “Nek’ živi ljubav”. Na sunčanom, gotovo ljetnom danu, poslali su jasnu poruku sa željom da svako dijete bude sretno i da cijeli svijet živi u miru i ljubavi.

Tijekom cijeloga tjedna planirane su radionice te izrada plakata s porukama mira.

 

Tjedan mira 1

Tjedan mira 2

Tjedan mira 3

Tjedan mira 4

Tjedan mira 5

Copyright © 2023. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg