• 1 Konfucije
  Tko ne zna, a ne zna da ne zna, opasan je - izbjegavajte ga! Tko ne zna, a zna da ne zna, dijete je - naučite ga! Tko zna, a ne zna da zna, spava - probudite ga! Tko zna i zna da zna, mudar je - slijedite ga!
 • 2 Pablo Picasso
  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.
 • 3 Anatole France
  Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne.
 • 4 Lucij Anej Seneka
  Ne učimo za školu nego za život
 • 5 Epoktet
  Priroda je čovjeku dala jedan jezik i dva uha da bi dvaput više slušao nego govorio
baner

Prijava

Vremenska prognoza

jextensions

BOŽIĆNA PRIREDBA 2022./2023.

U nedjelju,18.prosinca,kao dio Adventa u Neumu,održana je božićna priredba OŠ Kardinala Stepinca Neum. U ugodnom predblagdanskom ozračju bilo je veselo i razigrano za sve naše učenike,roditelje i ostale goste kojima smo približili radost i ljepotu blagdana Božića.

Učenici su uz pomoć svojih učitelja/učiteljica,nastavnica/nastavnika izveli lijepe pjesme kao i vesele plesne i dramske izvedbe. Pokazali su se kao vrsni glumci, recitatori i pjevači. Poklonili su nam najvažniji poklon za Božić,a to su ljubav i zajedništvo.

Program su vodili učenici petih razreda:Petra Konjevod i Antonio Leženić.

Sretan i blagoslovljen Božić i Novu godinu žele vam učenici i djelatnici naše škole!

 

Copyright © 2023. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg