foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

U petak, 13. listopada, u našoj su školi obilježeni Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Tom je prigodom ispred škole održana svečana priredba i izložba peciva i plodova. Svi učenici naše škole su izložili ukusne i maštovite pekarske proizvode, jesenske plodove i šarene teglice zimnice. Nakon svečane i vesele priredbe don Mladen Šutalo posvetio je kruh i zajedno sa svima izmolio zahvalnu molitvu za plodove zemlje. Nakon blagoslova uslijedilo je ugodno druženje uz slasne zalogaje. Izložba je bila prodajnog karaktera i vrlo uspješna, a prikupljena sredstva utrošit će se na kupnju novih sadnica maslina za školski maslinik. Dijelom peciva i plodova počastili smo i razveselili štićenike staračkog doma.
Zahvaljujemo svima koji su doprinijeli da ova svečanost bude ovako lijepa i uspješna, a posebno roditeljima koji su se odazvali u velikom broju i podržali nas te tako uveličali ovaj svečani i radosni događaj.
Kako je to sve izgledalo, te što su nam pripremili naši učenici uz pomoć učitelja i roditelja pogledajte u fotogaleriji.