• 1 Konfucije
  Tko ne zna, a ne zna da ne zna, opasan je - izbjegavajte ga! Tko ne zna, a zna da ne zna, dijete je - naučite ga! Tko zna, a ne zna da zna, spava - probudite ga! Tko zna i zna da zna, mudar je - slijedite ga!
 • 2 Pablo Picasso
  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.
 • 3 Anatole France
  Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne.
 • 4 Lucij Anej Seneka
  Ne učimo za školu nego za život
 • 5 Epoktet
  Priroda je čovjeku dala jedan jezik i dva uha da bi dvaput više slušao nego govorio
baner

Prijava

Vremenska prognoza

jextensions

NAJMLAĐI MASLINARI

Vrijeme je berbe maslina pa su se u nju uključili i najmlađi, učenici naše škole, od 1. do 3. razreda. 

Boravili su na svježem zraku, zabavili se, ali i dobro odradili posao. Stabla maslina nisu samo ukras našeg školskog dvorišta ,nego rađaju svake godine, a tradicionalno ih beru naši učenici. U usporedbi s boravkom u učionici, berba maslina je mnogo zabavnija. Naši mali maslinari su obrali 18 kg maslina od kojih smo dobili 2,5 l pravog djevičanskog ulja, u domaćoj neumskoj uljari.

 

Copyright © 2023. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg