Msgr.Petar Palić, mostarsko-duvanjski biskup i apostolski upravitelj Trebinjsko-mrkanske biskupije i don Ante Pavlović, predstojnik katehetskog ureda u Mostaru, bili su organizatori hodočašća i studijsko- kulturnog putovanja u Hercegbosansku županiju na kojemu su sudjelovali ravnatelji osnovnih i srednjih škola HNŽ, ZHŽ i HBŽ, kao i ravnatelji Zavoda za školstvo.